DSC 4277bs

Tokina Obiektywnie Wspiera

Program bezpłatnego wsparcia sprzętowego dla niezależnych twórców projektów non-profit.

Masz świetny pomysł na zdjęcia/klip/sesję/reportaż a brakuje Ci odpowiednich obiektywów?

Zgłoś się do nas, wypożyczając za darmo obiektywy Tokina, chętnie wesprzemy Twój pomysł.

Nasza marka to solidne i ostre obiektywy, nie tylko fotograficzne ale i video. Od dawna włączamy się w różne inicjatywy edukacyjne, tworzymy własne poradniki oraz organizujemy warsztaty z uznanymi fotografami.

Teraz chcemy dać szansę młodym talentom jak Ty, na realizację niekomercyjnych pomysłów, które często są ograniczane brakiem odpowiedniego sprzętu. Tak, Twoja praca dyplomowa też może dostać wsparcie!

Co nas kręci?

  • piękne zdjęcia z wypraw w ciekawe miejsca
  • teledyski
  • etiudy filmowe, dokumenty
  • filmy krótko-, średnio- i długometrażowe
  • wszelkie nietypowe sesje

Tak naprawdę kręcą nas ludzie, którzy to wymyślają i mają power by zrealizować swoje pomysły!
Napisz do nas maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z krótkim opisem pomysłu. Podrzuć też link do swoich realizacji, byśmy wiedzieli z kim rozmawiamy.
Najlepsze pomysły będą przez nas wspierane również marketingowo, czyli możesz liczyć na dodatkową promocję Ciebie i tego co robisz!

Możliwy do wypożyczenia sprzęt w ramach współpracy w programie TOW to pełny zakres ofertowy:

UWAGA. Aplikując do TOW prosimy mieć na uwadze, że z racji ilości zgłoszeń oraz istnienia innych zobowiązań sprzętowych, realizowanych przy pomocy egzemplarzy demonstracyjnych, nie ma możliwości by ostateczna decyzja o wsparciu danego projektu zapadła szybciej niż w 14 dni od dokonania zgłoszenia. Zastrzegamy sobie również prawo do wydłużania tego czasu bez podawania przyczyn.

W przypadku pozytywnej odpowiedzi z naszej strony, przyznany sprzęt odebrać można w siedzibie firmy, w Krakowie, przy ul. Bonarka 11 lub może on zostać dostarczony na koszt wypożyczającego za pośrednictwem ubezpieczonej paczki UPS. Koszt przesyłki wyliczany jest indywidualnie, a zaczyna się od kwoty 15 zł brutto w jedną stronę.

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK