Zima to idealny czas na kreatywne spędzanie czasu z aparatem w ręku. Piękne zimowe scenerie otulone świeżo sypiącym śniegiem, pozwalają uchwycić magiczne kadry, które na długo pozostaną w pamięci. Zima to również czas w którym wszelkie aktywności fizyczne, otaczająca Nas natura, tętniący życiem świat pozwalają sfotografować sytuacje, których nie jesteśmy w stanie uchwycić w inne pory roku. Jak sprawić aby ten widok pozostał z nami na dłużej? Weź swój aparat do ręki i zamroź obraz w swoim obiektywie!

 

Tematyka konkursu

Temat konkursu "Ruch zimową porą” ma charakter otwarty i polega na przesłaniu wybranych przez uczestnika do 3 zdjęć przedstawiających zamrożony ruch w scenerii zimowej. Zdjęcia należy wysłać w wersji cyfrowej: w formacie JPG i rozmiarze minimum 3840x2160 pikseli.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby przesłać zdjęcia konkursowe, załóż konto na stronie organizatora www.next77.pl oraz dodaj odpowiednio zatytułowane zdjęcia z krótkim opisem w terminie od 17.02.2021r. do 28.02.2021r.

 

Wszystko w Waszych rękach!

W dniach od 01.03.2021r. do 05.03.2021r. zostanie uruchomiona możliwość oddawania głosów na przesłane zdjęcia przez uczestników. Zwycięzcą zostanie osoba, która zdobędzie największą liczbę oddanych głosów. Udostępniaj link do swojego zdjęcia znajomym i zapraszaj do głosowania.

 

Atrakcyjne nagrody!

Nagrodą w konkursie "Ruch zimową porą” jest statyw Tokina.

 

Rozstrzygnięcie konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 08.03.2021r.

 


Nie zwlekaj. Weź udział w konkursie i zdobądź statyw Tokina już teraz.

 Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Organizatora.

Sprawdź krok po kroku Jak wziąć udział w konkursie.

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK