Fotowarsztaty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowany na weekend 3-5 marca warsztaty fotograficzne w Bieszczadach. Plenerowy kurs fotograficzny z pięknem zaklętym w drewnie – jak zwykle solidną dawkę wiedzy fotograficznej wzbogacimy informacjami o historii, architekturze i sztuce – w jedynych w swym rodzaju okolicznościach bieszczadzkich cerkwi.

Fotowarsztaty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowany na weekend 17-19 lutego kurs obróbki zdjęć Lightroom i Photoshop połączony z fotowarsztatami nocnego nieba i gwiazd. W czasie zajęć poznamy wiodące oprogramowanie do obróbki i zarządzania zdjęciami, Adobe Lightroom a także jego integrację z Adobe Photoshop. Wybierzemy się również na plener fotograficzny, gdzie zajmować się będziemy spektakularną fotografią nocnego nieba i gwiazd.

Plebiscyt Fotopolis 2022

Weź udział w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym organizowanym przez Fotopolis.pl

TOKINA ATX-M 11-18 MM F/2.8 E - TEST OPTYCZNE.PL

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym testem obiektywu Tokina ATX-M 11-18 mm f/2.8 E przygotowaną przez portal optyczne.pl

Tokina ATX-M 11-18 mm f/2.8 E - Premiera

Świętuj z nami 65 rocznicę powstania marki Kenko Tokina!

Kolejny konkurs Tokina global - wygraj obiektyw!

Weź udział w konkursie i wygraj obiektyw Tokina atx-m 11-18mm F2.8 E!

Tokina ATX-M 11-18 mm f/2.8 E - Premiera

Informujemy o premierze najnowszego obiektywu Tokina, przeznaczonego dla matryc APS-C z mocowaniem Sony E.

xiv-zlot-optyczne

Zapraszamy na XIV Zlot Czytelników Optyczne.pl!

Fotowarsztaty

Tokina i Fotowarsztaty zapraszają na zaplanowane na weekend 23-25 września plenerowe warsztaty fotograficzne w górach, zorganizowane w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu – w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie – to wszystko tylko tutaj.

Konkurs Tokina global - wygraj obiektyw!

Weź udział w konkursie i wygraj obiektyw Tokina SZ 33mm F1.2!

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK