Astrofotografia

Z okazji zbliżającego się spektakularnego wydarzenia astronomicznego, znanego jako deszcz Perseidów, przy współpracy z Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii, przygotowaliśmy dla państwa rozbudowany poradnik, który mamy nadzieję, pozwoli państwu zbliżyć się do tej wyrafinowanej dziedziny fotografii.

Reportaż ślubny

Niedawno nawiązaliśmy kontakt z parą fotografów specjalizujących się w reportażach ślubnych. RGB255, jak sami siebie nazywają, dostali od nas obiektywy Tokina na jedno ze swoich zleceń w zamian za profesjonalny poradnik fotografii ślubnej. Owoce tej współpracy przedstawiamy w tym artykule.

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz to niełatwa sztuka. Ograniczenia jakie na fotografię wywierają zamknięte przestrzenie, łatwo mogą popsuć wrażenie, powodując u odbiorcy poczucie oglądania ciemnych, klaustofobicznych pomieszczeń. W poniższym, krótkim wideoporadniku wyjaśnimy kilka podstawowych lecz szalenie ważnych kwestii dotyczących właściwego fotografowania wnętrz, tak by nasze zdjęcia nie ustępowały profesjonalnym katalogom wystrojów wnętrz czy broszurom deweloperów.

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK