Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym testem obiektywu Tokina ATX-M 11-18 mm f/2.8 E przygotowaną przez portal optyczne.pl

Tokina atx-m 11-18mm F2.8 E to pierwszy super szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy w ofercie Tokiny, przeznaczony wyłącznie do aparatów bezlusterkowych. Charakteryzuje się przysłoną f/2,8 w całym zakresie ogniskowych oraz zoomem 11-18 mm. Dzięki kompaktowej konstrukcji, uniwersalnej ogniskowej i jakości optycznej, Tokina atx-m 11-18mm F2.8 E jest idealnym sprzętem do fotografowania krajobrazu, zdjęć grupowych, portretów środowiskowych, architektury, astrofotografii, fotografii samochodowej, filmów dokumentalnych i vlogowania.

 

Opinia serwisu optyczne pl na temat obiektywu:

„Tokina ATX-M 11–18 mm f/2.8 E podoba mi się pod wieloma względami. Przede wszystkim jest bardzo ostra w centrum kadru, a jednocześnie na krótszych ogniskowych daje możliwość uzyskiwania bardzo dobrej jakości obrazu w całym kadrze.”

„Konstruktorzy Tokiny nie zrzucili tutaj wszystkiego na oprogramowanie aparatu, a to spowodowało, że poprzeczka była zawieszona znacznie wyżej. Trzeba ich więc powalić za to, że udało się im skonstruować obiektyw, który jest jednocześnie ostry, a dodatkowo potrafi dobrze korygować większość wad optycznych.”

 

Zapoznaj się z całym testem:

Optyczne.pl

 

Więcej o obiektywie:

Tokina ATX-M 11-18 mm f/2.8 E

 

 

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK