Firma Next77, wyłączny dystrybutor marki Tokina na terenie Polski, informuje o nowej ofercie specjalnej.

 

Tokina atx-m 11-18mm F2.8 E to pierwszy super szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy w ofercie Tokiny, przeznaczony wyłącznie do aparatów bezlusterkowych. Charakteryzuje się przysłoną f/2,8 w całym zakresie ogniskowych oraz zoomem 11-18 mm. Dzięki kompaktowej konstrukcji, uniwersalnej ogniskowej i jakości optycznej, Tokina atx-m 11-18mm F2.8 E jest idealnym sprzętem do fotografowania krajobrazu, zdjęć grupowych, portretów środowiskowych, architektury, astrofotografii, fotografii samochodowej, filmów dokumentalnych i vlogowania. Więcej na jego temat można dowiedzieć się z oficjalnej strony internetowej marki Tokina. Od dnia 25go kwietnia do 15go maja przy zakupie tego obiektywu skorzystać można z oferty specjalnej polegającej na obniżeniu jego ceny detalicznej o 600 zł.

 

Najważniejsze cechy obiektywu:

  • - Super szerokokątnym obiektyw zoom, przeznaczony wyłącznie do aparatów bezlusterkowych.
  • - Kompatybilność z zaawansowanymi funkcjami aparatów Sony z mocowaniem E.
  • - Szybka przysłona f/2.8 w całym zakresie ogniskowych.
  • - Uniwersalna szerokokątna ogniskowa idealna do fotografii architektury, krajobrazu, astrofotografii, ulicznej czy filmowania.
  • - Kompaktowa konstrukcja dzięki czemu obiektyw ułatwia pracę z gimbalami.
  • - Cichy silnik ST-M połączony z czujnikiem położenia obiektywu dla szybkiego i precyzyjnego automatycznego ustawiania ostrości w trybach zdjęć i wideo.

 

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK