Targi Film Video Foto to największa impreza branżowa w Polsce, która każdego roku ściąga do Łodzi tysiące odwiedzających - zarówno pasjonatów jak i profesjonalistów foto i video. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 26–28 marca i kolejny raz stała się doskonałą okazją do zapoznania się z naszą ofertą. Odwiedzający stoisko nr 91 mieli możliwość testowania obiektywów Tokina oraz Tokina Cinema, jak również spotkania ze specjalistami a także wzięcia udziału w warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez znanych i doświadczonych fotografów i filmowców. Odwiedzający targi jako pierwsi przetestowali najnowszy obiektyw Tokina AT-X 11-20mm PRO DX, który jest jedynym na rynku zmiennoogniskowym obiektywem formatu APS-C o tak szerokim kącie widzenia i stałej światłosile f/2.8. Dumni jesteśmy z przyznania nowej Tokinie medalu XVIII Targów Film Video Foto.

Po raz pierwszy została także na targach zaprezentowana nowa profesjonalna seria optyki filmowej Tokina Cinema oraz odrębna linia „V”, adaptacja popularnych obiektywów fotograficznych z udogodnieniami dla systemu follow-focus. Seria „V” ze względu na swoją funkcjonalność, tworzy odrębną kategorię i jest kierowana do osób amatorsko filmujących za pomocą lustrzanek.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za liczne przybycie i wiele inspirujących rozmów, które pokazały, że od ostatniego roku Tokina bardzo poszerzyła grono swoich wiernych sympatyków. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK