Podróż fotograficzna nie będzie ślepą gonitwą za ekipą filmową “Watahy”. Nie będzie to także lista wszystkich miejscówek, każdego planu – a raczej nasz subiektywny, fotowarsztatowy wybór miejsc z największym potencjałem dla twórcy – fotografa. Miejsca te odwiedzamy – i odwiedzaliśmy znacznie wcześniej, zanim powstał serial – na innych plenerach i podróżach fotograficznych w ramach projektu fotowarsztaty.com. Cóż, Bieszczady, zarówno polskie jak i ukraińskie maja niesamowitą moc przyciągania i niepowtarzalny klimat. Teraz warto to zebrać i wykorzystać.

 

fotka bieszczady paweł brzozowski Fotografia: Andrzej Wojnar

Nie ograniczamy się tylko do “Watahy”. Odwiedzimy także miejsca nie związane bezpośrednio z produkcją, jednak znajdujące się bardzo blisko naszej trasy i zdecydowanie warte spojrzenia na nie przez wizjer aparatu fotograficznego. Zaś wieczorami, na noclegu, wykłady w teorii omawiające podstawy fotografii, oraz… mnóstwo niepowtarzalnych doznań, niektórych możliwych tylko z nami: degustacja najlepszych bieszczadzkich nalewek, ognisko a także prawdziwa ruska bania.

fotka bieszczady paweł brzozowski fotka bieszczady paweł brzozowski Fotografie: Paweł Brzozowski

Ponadto odbędziemy niesamowitą podróż Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi, wybierzemy się również do browaru Ursa Maior, gdzie będziemy mogli skosztować pysznych piw, w tym kultowej “Watahy”, piwa inspirowanego serialem. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

 

Miejsce: Bieszczady

Termin: 19-21 czerwca 2020

Cena: 690 zł

 

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach;
  • transport busem na plener śladem serialu Wataha (trasa objazdowa);
  • przejazd Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi;
  • noclegi w stylowych drewnianych chatach, w pokojach dwu i trzyosobowych, każdy z własną łazienką;
  • domowe wyżywienie;
  • degustacja karpackich nalewek;
  • ognisko i/lub ruska bania.

 

fotka bieszczady paweł brzozowski Fotografia: Andrzej Socha

Więcej informacji na temat warsztatów znajdziesz klikając tutaj.

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy.

 

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK