foto 01 pawel brzozowski Fotografia: Peweł Brzozowski

 

Zaplanowane na weekend 3-5 lipca, tatrzańskie warsztaty fotograficzne – widokowy foto tour po Podhalu, Spiszu i Pieninach to plener gdzie nauczymy się robić spektakularne zdjęcia Tatr, prawie nie wjeżdżając w ich granice. Ich monumentalność i surowość zestawimy z sielskim Podhalem i Spiszem oraz niezwykle malowniczymi Pieninami.

 

foto 02 pawel brzozowski Fotografia: Joanna Ziółkowska

 

Obydwie te krainy, Podhale i Spisz wraz z nieodległymi Pieninami oferują jedne z najpiękniejszych widoków na Tatry. Niezrównaną malowniczość potęguje właśnie ten ów nierzadko niepozorny pierwszy plan. Nie jest sztuką pojechać w serce Tatr i “pstryknąć fotę”, prawdziwym wyzwaniem jest właśnie pokazanie tego kontrastu pomiędzy najwyższymi górami w Polsce a ich niższymi sąsiadami, tym bardziej że najbardziej spektakularne miejscówki do zdjęć są praktycznie zupełnie nieznane!

 

foto 02 pawel brzozowski Fotografia: Peweł Brzozowski

 

Miejsca plenerów są łatwo dostępne dzięki gęstej sieci dróg i właściwie do wszystkich można dotrzeć samochodem osobowym. Co istotne, będziemy starali się unikać zatłoczonych miejsc i szlaków. I choć nie zawsze będzie to możliwe, to jednak wybór mało znanych acz pięknych miejsc, oraz pory plenerów (np. wschody słońca) poskutkuje tym, że nie będziemy się przepychać wśród tłumów turystów.

 

foto 03 pawel brzozowski Fotografia: Peweł Brzozowski

 

Na zajęciach otrzymasz dostęp do stworzonej przez nas mapy z najciekawszymi lokalizacjami plenerów, jest tam znacznie więcej propozycji niż odwiedzimy na zajęciach, ponadto każda lokalizacja posiada dokładne współrzędne GPS, dzięki temu będziesz w stanie je odwiedzić już indywidualnie, w przyszłości.

 

foto 03 pawel brzozowski Fotografia: Peweł Brzozowski

 

Jeśli posiadasz, możesz zabrać drona, zyskasz dzięki temu możliwość wykonania zdjęć z zupełnie innej perspektywy. Na większości plenerów można latać bez ograniczeń, także dla osób bez uprawnień, wystarczy jedynie check-in w DroneRadar. Prowadzący zajęcia, posiadający uprawnienia państwowe do pilotowania platform bezzałogowych UAVO VLOS (Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotniczego Urzędu Lotnictwa Cywilnego), prywatnie pasjonat fotografii z lotu ptaka, udzieli niezbędnych wskazówek.

 

foto 03 pawel brzozowski Fotografia: Peweł Brzozowski

 

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina.

 

Miejsce: Podtatrze, Pieniny

Termin: 3-5 lipca 2020

Cena: 670 zł.

 

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w warsztatach;
  • przewodnictwo po Podhalu, Spiszu i Pieninach;
  • noclegi w komfortowych pokojach dwu i trzyosobowych, każdy z łazienką z prysznicem lub kabiną z hydromasażem;
  • pełne, domowe wyżywienie;
  • degustacja produktów regionalnych;
  • bezprzewodowy dostęp do internetu.

 

Więcej informacji oraz możliwość zrobienia rezerwacji pod adresem fotowarsztaty.com.

Wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zapraszamy.

 

Strona korzysta z plików cookies tylko w celu ułatwienia jej przegladania!

OK